poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Przyjaźń

Witajcie! :3
Dziś post o przyjaźni.
Wiekluz nas uważa że ma sporo prawdziwych przyjaciół ale czy tak na prawdę jest?
Prawdziwy przyjaciel zawsze cię pocieszy, wysłucha co masz mu do powiedzenia,  nigdy nie będzie gadać o tobie fałszywych rzeczy...
Mamy różnych przyjaciół czasem z identycznymi zainterosowaniami, a czasem zupełnie innych ale jak to mówią przeciwności się przyciągają :)
Bez przyjaciół czujemy się samotni... więc przyjaźń wiele znaczy w naszym życiu!  :3
Kiedy masz już prawdziwego przyjaciela rób wszystko by go nie stracić! :)
Teraz parę fotek z moimi najlepszymi przyjaciółmi, za którymi poszłabym na koniec świata! Są nimi (po kolei ze zdjęć) Magda,
Ola, Jula, Kamil, Karolina, Róża <3 jeżeli to czytacie to bardzo wam Dziękuję że jesteście!
Do napisania ;*

2 komentarze:

  1. Masz cudowne włosy kochana :) Super zdjęcia :)
    http://thisenemyofmine.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaobserwuje jak będę na komputerze ;*

    OdpowiedzUsuń