Cześć wszystkim✋
Dziś notka o wakacjach... Znowu ;)
Czas tak szybko leci a ja byłam dopiero na jednym wyjeździe 😒 Mój tata w padł na pomysł żebyśmy pojechali do Gdyni, wyjeżdżam 14.08 wracam 17.08. W tym czasie do Gdyni zpłyną się najpiękniejsze żaglowce świata ☺️ Na pewno w tym czasie pojawi się notka o wyjeździe ;)
Takie 3 dni to dla mnie też mało, więc 18.08 rano wyjeżdżam do Bukowiny Tatrzańskiej na 4 dni 😚
A wam jak mijają wakacje?
I mam prośbę jak możecie zadajcie pare pytań w komentarzu bo chciałabym zrobić takie Q&A 😃
do napisania! C;



świetne zdjęcia ;))
OdpowiedzUsuńbaw się dobrze na wyjeździę ;)
justsayhei.blogspot.com
Super zdjęcia. Miłych wakacji! ;) Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńhttp://kasia-blog1.blogspot.com/