wtorek, 12 sierpnia 2014

Wakacyjne Q&A

Cześć wszystkim!  ;*
Dziś wakacyjne Q&A c; no to zaczynamy :*

1. Wakacje w Polsce czy za granicą?
-Za granicą :3
2. Morze czy Góry?
-Chyba wolę morze ale bardzo lubię też góry :3
3. Burza czy słońce?
- Słońce! ;)
4. Wyjazd z rodziną czy kolonie?
- Hmmm sama nie wiem.. na szczęście zawsze na wakacje mam wyjazd z rodziną i kolonie ;)
5. Sukienka czy spódnica?
- Na codzień ani to ani to :) ale jak już to sukienka :3
6. Kolory pastelowe czy żarówy?
-Pastele ;)
7. Kucyk czy kok?
- kok c;
8. Długie czy krótkie trampki?
-Długie ;)
9. Sinsay czy Cropp?
-Sinsay :3
10. Wyjście na basen czy na zakupy?
- Basen ;*

To tyle na dziś c;
Masz pytanie?  Pytaj w komentarzu!  :) na dole parę zdjęć z wakacji wykonanych telefonem :)
Do napisania! 

1 komentarz: