piątek, 29 sierpnia 2014

Wakacje!

Cześć wszystkim! Dziś notka z mojego wyjazdu ;3
Miałam być w Gdyni, ale jak to mój tata wszystko robi na ostatnią chwile. Chciał kupić bilety na pociąg, ale niestety ich nie było, więc pojechałam tylko do Bukowiny Tatrzańskiej ;)
Podróż sama w sobie była nie najlepsza, ponieważ mam chorobę lokomocyjną ;/
W drodze zajechaliśmy do Wieliczki c;
Powiem wam, że było bardzo fajnie. No, ale przejdźmy  do pobytu ;)
Od razu po przyjeździe poszłam na obiad bo całe 7 godzin nic nie jadłam, a to dla mnie jest baaardzo dużo :D
Poźniej Poszliśmy na małe obchody po mieście ;) 
Natępnego dnia, poszliśmy w góry.
Szliśmy Doliną Białego, aby wejść na Sarnią Skałę :) po zejściu poszliśmy do wodospadu Sikawica ;)

Widoki... Achhh cudowne, co będziecie mogli zobaczyć na zdjęciach ;)
Kolejnego dnia poszliśmy nad Morskie Oko ;)
Niestety tylko weszłam, ale musiałam zjechać ze względu na moje kolana ;(
No ale ;) nad Morskim okiem było dość chłodno, ale przyjemnie ;)
Ten kolor wody, a jaka czysta ta woda *_* 
Kolejny dnia był dzień luźny;) Pojechaliśmy na Krupówki ;) Zjadłam pysznego placka ziemniaczanego, kupiłam sobie cieplutkie ciapki, oraz kupiłam zestaw do robienia bransoletek z gumek (jutro będzie o tym notka)
I tak nasz wyjazd szybko zleciał ;) 
Teraz parę zdjeć, nie są one profesjonalne bo są robione IPadem.. Dopiero w grudniu będę miała aparat ;)
Do napisania! 






sobota, 16 sierpnia 2014

Jak zrobiłam włosy?

Cześć wszystkim! Dziś notka o tym jak zrobiłam włosy pianką koloryzującą ;33
Używałam pianki z firmy Venita- kosmiczny błękit. 
Pianka ta kosztuje ok. 10 złotych 👍 Jak dla mnie bardzo dobra cena! ;3
Robi się to bardzo łatwo!
1. Umyj włosy zwykłym szamponem (nie używaj żadnych odżywek!)
2. Dokładnie wysusz włosy 
3. Wstrząśnij piankę 
4. Nałoż ją na rękawiczkę
5. Wmasuj we włosy zależnie czy chcesz podarować całą głowę czy tylko we włosy 
6. Rozczesz włosy tam gdzie była nałożona pianka
7. Powtarzaj czynności na następnych kosmykach włosów 
8. W zależności od intensywności koloru jaki chce sie uzyskać nakładaj kolejne warstwy pianki na włosy
9. Wysusz włosy 
10. Uczęsz się jak zwykle!

Pare wskazówek:
- umyj włosy gdzieś po dwóch dniach aby kolor się utrwalił
- kiedy myjesz włosy myj je dopóki woda będzie nie zafarbiona
 
UWAGA!
Ja farbowałam włosy na początku lipca do tej pory mam kolor tylko, że ten teraz jest zielony...
Aby żyć ten kolor trzeba umyć włosy szamponem przeciw łupieżowi podobno to odnawia włosy 
No cóż są tego plusy i minusy ;)
Osobiście mi efekt sie podoba, ale teraz ten kolor jest brzydki...
Na dole pare fotek ;3 do napisania! 



wtorek, 12 sierpnia 2014

Wakacyjne Q&A

Cześć wszystkim!  ;*
Dziś wakacyjne Q&A c; no to zaczynamy :*

1. Wakacje w Polsce czy za granicą?
-Za granicą :3
2. Morze czy Góry?
-Chyba wolę morze ale bardzo lubię też góry :3
3. Burza czy słońce?
- Słońce! ;)
4. Wyjazd z rodziną czy kolonie?
- Hmmm sama nie wiem.. na szczęście zawsze na wakacje mam wyjazd z rodziną i kolonie ;)
5. Sukienka czy spódnica?
- Na codzień ani to ani to :) ale jak już to sukienka :3
6. Kolory pastelowe czy żarówy?
-Pastele ;)
7. Kucyk czy kok?
- kok c;
8. Długie czy krótkie trampki?
-Długie ;)
9. Sinsay czy Cropp?
-Sinsay :3
10. Wyjście na basen czy na zakupy?
- Basen ;*

To tyle na dziś c;
Masz pytanie?  Pytaj w komentarzu!  :) na dole parę zdjęć z wakacji wykonanych telefonem :)
Do napisania! 

sobota, 9 sierpnia 2014

Znów o wakacjach ;3

Cześć wszystkim✋
Dziś notka o wakacjach... Znowu ;)
Czas tak szybko leci a ja byłam dopiero na jednym wyjeździe 😒 Mój tata w padł na pomysł żebyśmy pojechali do Gdyni, wyjeżdżam 14.08 wracam 17.08. W tym czasie do Gdyni zpłyną się najpiękniejsze żaglowce świata ☺️ Na pewno w tym czasie pojawi się notka o wyjeździe  ;)
Takie 3 dni to dla mnie też mało, więc 18.08 rano wyjeżdżam do Bukowiny Tatrzańskiej na 4 dni 😚 
A wam jak mijają wakacje?
I mam prośbę jak możecie zadajcie pare pytań w komentarzu bo chciałabym zrobić takie Q&A 😃 
do napisania! C;
A na dole parę zdjeć z #Serafin_tour ;33

czwartek, 7 sierpnia 2014

Kosmetyki do włosów

Cześć wszystkim ;)
Dziś post o moich kosmetykach do włosów :) Na wstępie powiem że jestem z nich bardzo zadowolona ;)

No to zaczynajmy! :)

Używam szamponu z firmy Garnier, bardzo go polecam! Poprawia objętość włosów, włosy są mniej łamliwe, błyszczą się

Teraz Olejek Arganowy z firmy Bielenda :)

Też bardzo fajny ;) regeneruje włosy ;)

Służy też on do ciała i twarzy ;)

Ale ja używam go tylko do włosów.

Przejdźmy do odżywki!  Jest ona z firmy Schwarzkopf c; Sprawia on że włosy są błyszczące i lepiej się rozczesują ;) Bardzo polecam! 

Teraz Jedwab do włosów ;)  Jest z firmy Marion ;* bardzo go polecam naprawdę poprawił kondycję moich włosów c:

I na koniec suchy szampon z Batiste :*

Jest to świetnie rozwiązanie kiedy nie masz czasu umyć włosów!  Bardzo polecam! 

To by było na tyle ;)

Może macie jakieś inne dobre kosmetyki do włosów które polecacie?  A może chcecie kupić sobie jeden z moich? 

Napiszcie w komentarzu :3 

Do napisania!  ;*

wtorek, 5 sierpnia 2014

Fryzury na lato ;3

Cześć wszystkim! Dziś post specjalnie dla dziewczyn ;) Jest lato, wyjątkowo gorące... No cóż są tego plusy i minusy. Troszeczkę o minusach ;P Dziewczyny, które mają długie włosy... ahhh takie włosy są na prawdę piękne, ale na upały to męczarnia :[ Sama tego doświadczyłam, ponieważ mam włosy prawie do pasa i uwierzcie jest mi tak gorąco.. No ale do rzeczy :) Poniżej parę zdjęć z fryzurami idealnymi na lato ;33 Ja osobiście najczęściej robię sobie kucyka czy koka :)
Może chcecie notkę o moich kosmetykach do włosów? Odpowiedzi dajcie w komentarzach ;)



Do napisania ;)

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Przyjaźń

Witajcie! :3
Dziś post o przyjaźni.
Wiekluz nas uważa że ma sporo prawdziwych przyjaciół ale czy tak na prawdę jest?
Prawdziwy przyjaciel zawsze cię pocieszy, wysłucha co masz mu do powiedzenia,  nigdy nie będzie gadać o tobie fałszywych rzeczy...
Mamy różnych przyjaciół czasem z identycznymi zainterosowaniami, a czasem zupełnie innych ale jak to mówią przeciwności się przyciągają :)
Bez przyjaciół czujemy się samotni... więc przyjaźń wiele znaczy w naszym życiu!  :3
Kiedy masz już prawdziwego przyjaciela rób wszystko by go nie stracić! :)
Teraz parę fotek z moimi najlepszymi przyjaciółmi, za którymi poszłabym na koniec świata! Są nimi (po kolei ze zdjęć) Magda,
Ola, Jula, Kamil, Karolina, Róża <3 jeżeli to czytacie to bardzo wam Dziękuję że jesteście!
Do napisania ;*

niedziela, 3 sierpnia 2014

Wakacje

Cześć!  ;)
Jak mijają wam tegoroczne wakacje?  Gdzie byliście?  ;)
Ja w tym roku byłam na koloniach we Włoszech dokładniej w Rimini.
Rimini leży nad Adriatykiem :3
Morze nie było jakoś specjalnie ciepłe, powiem że było przyjemne ;3
W Włoszech byłam tylko tydzień ponieważ sama podróż w jedną stronę zajmuje 1,5 dnia :) Cieszę się, ponieważ dużo rzeczy udało nam się załatwić :)
Zwiedziliśmy m.in. San Marino, Wenecje, odwiedziliśmy Mirabilandie, w której byliśmy dwa dni :)
Dobra już nie zanudzam teraz parę fotek ;*
Do napisania!  :*

sobota, 2 sierpnia 2014

Początek

Cześć wszystkim!
Od pewnego czasu chciałam założyć bloga, więc w końcu się do tego wzięłam ;)
Blog będzie hmmm... w zasadzie o wszystkim m.in inspiracjach, pomysłach na zrobienie czegoś, może wkradnie tu się parę rzeczy o modzie, będzie na pewno sporo zdjęć :3
Dobra to było o blogu, teraz parę słów o mnie :)
  • jestem Kasia :)
  • mam 13 lat :)
  • interesuję się fotografią
  • moje hobby taniec
  • jestem z Lublina
Na razie chyba tyle :3 postaram się wstawiać posty dość często :3
Do napisania! ;33