Zakręcony świat Kasi ;3
piątek, 29 sierpnia 2014
Wakacje!
sobota, 16 sierpnia 2014
Jak zrobiłam włosy?
wtorek, 12 sierpnia 2014
Wakacyjne Q&A
Cześć wszystkim! ;*
Dziś wakacyjne Q&A c; no to zaczynamy :*
1. Wakacje w Polsce czy za granicą?
-Za granicą :3
2. Morze czy Góry?
-Chyba wolę morze ale bardzo lubię też góry :3
3. Burza czy słońce?
- Słońce! ;)
4. Wyjazd z rodziną czy kolonie?
- Hmmm sama nie wiem.. na szczęście zawsze na wakacje mam wyjazd z rodziną i kolonie ;)
5. Sukienka czy spódnica?
- Na codzień ani to ani to :) ale jak już to sukienka :3
6. Kolory pastelowe czy żarówy?
-Pastele ;)
7. Kucyk czy kok?
- kok c;
8. Długie czy krótkie trampki?
-Długie ;)
9. Sinsay czy Cropp?
-Sinsay :3
10. Wyjście na basen czy na zakupy?
- Basen ;*
To tyle na dziś c;
Masz pytanie? Pytaj w komentarzu! :) na dole parę zdjęć z wakacji wykonanych telefonem :)
Do napisania!
sobota, 9 sierpnia 2014
Znów o wakacjach ;3
czwartek, 7 sierpnia 2014
Kosmetyki do włosów
Cześć wszystkim ;)
Dziś post o moich kosmetykach do włosów :) Na wstępie powiem że jestem z nich bardzo zadowolona ;)
No to zaczynajmy! :)
Używam szamponu z firmy Garnier, bardzo go polecam! Poprawia objętość włosów, włosy są mniej łamliwe, błyszczą się
Teraz Olejek Arganowy z firmy Bielenda :)
Też bardzo fajny ;) regeneruje włosy ;)
Służy też on do ciała i twarzy ;)
Ale ja używam go tylko do włosów.
Przejdźmy do odżywki! Jest ona z firmy Schwarzkopf c; Sprawia on że włosy są błyszczące i lepiej się rozczesują ;) Bardzo polecam!
Teraz Jedwab do włosów ;) Jest z firmy Marion ;* bardzo go polecam naprawdę poprawił kondycję moich włosów c:
I na koniec suchy szampon z Batiste :*
Jest to świetnie rozwiązanie kiedy nie masz czasu umyć włosów! Bardzo polecam!
To by było na tyle ;)
Może macie jakieś inne dobre kosmetyki do włosów które polecacie? A może chcecie kupić sobie jeden z moich?
Napiszcie w komentarzu :3
Do napisania! ;*
wtorek, 5 sierpnia 2014
Fryzury na lato ;3
Może chcecie notkę o moich kosmetykach do włosów? Odpowiedzi dajcie w komentarzach ;)
Do napisania ;)
poniedziałek, 4 sierpnia 2014
Przyjaźń
Witajcie! :3
Dziś post o przyjaźni.
Wiekluz nas uważa że ma sporo prawdziwych przyjaciół ale czy tak na prawdę jest?
Prawdziwy przyjaciel zawsze cię pocieszy, wysłucha co masz mu do powiedzenia, nigdy nie będzie gadać o tobie fałszywych rzeczy...
Mamy różnych przyjaciół czasem z identycznymi zainterosowaniami, a czasem zupełnie innych ale jak to mówią przeciwności się przyciągają :)
Bez przyjaciół czujemy się samotni... więc przyjaźń wiele znaczy w naszym życiu! :3
Kiedy masz już prawdziwego przyjaciela rób wszystko by go nie stracić! :)
Teraz parę fotek z moimi najlepszymi przyjaciółmi, za którymi poszłabym na koniec świata! Są nimi (po kolei ze zdjęć) Magda,
Ola, Jula, Kamil, Karolina, Róża <3 jeżeli to czytacie to bardzo wam Dziękuję że jesteście!
Do napisania ;*























