Witajcie! :3
Dziś post o przyjaźni.
Wiekluz nas uważa że ma sporo prawdziwych przyjaciół ale czy tak na prawdę jest?
Prawdziwy przyjaciel zawsze cię pocieszy, wysłucha co masz mu do powiedzenia, nigdy nie będzie gadać o tobie fałszywych rzeczy...
Mamy różnych przyjaciół czasem z identycznymi zainterosowaniami, a czasem zupełnie innych ale jak to mówią przeciwności się przyciągają :)
Bez przyjaciół czujemy się samotni... więc przyjaźń wiele znaczy w naszym życiu! :3
Kiedy masz już prawdziwego przyjaciela rób wszystko by go nie stracić! :)
Teraz parę fotek z moimi najlepszymi przyjaciółmi, za którymi poszłabym na koniec świata! Są nimi (po kolei ze zdjęć) Magda,
Ola, Jula, Kamil, Karolina, Róża <3 jeżeli to czytacie to bardzo wam Dziękuję że jesteście!
Do napisania ;*
poniedziałek, 4 sierpnia 2014
Przyjaźń
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Masz cudowne włosy kochana :) Super zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńhttp://thisenemyofmine.blogspot.com/
Zaobserwuje jak będę na komputerze ;*
OdpowiedzUsuń