Używałam pianki z firmy Venita- kosmiczny błękit.
Pianka ta kosztuje ok. 10 złotych 👍 Jak dla mnie bardzo dobra cena! ;3
Robi się to bardzo łatwo!
1. Umyj włosy zwykłym szamponem (nie używaj żadnych odżywek!)
2. Dokładnie wysusz włosy
3. Wstrząśnij piankę
4. Nałoż ją na rękawiczkę
5. Wmasuj we włosy zależnie czy chcesz podarować całą głowę czy tylko we włosy
6. Rozczesz włosy tam gdzie była nałożona pianka
7. Powtarzaj czynności na następnych kosmykach włosów
8. W zależności od intensywności koloru jaki chce sie uzyskać nakładaj kolejne warstwy pianki na włosy
9. Wysusz włosy
10. Uczęsz się jak zwykle!
Pare wskazówek:
- umyj włosy gdzieś po dwóch dniach aby kolor się utrwalił
- kiedy myjesz włosy myj je dopóki woda będzie nie zafarbiona
UWAGA!
Ja farbowałam włosy na początku lipca do tej pory mam kolor tylko, że ten teraz jest zielony...
Aby żyć ten kolor trzeba umyć włosy szamponem przeciw łupieżowi podobno to odnawia włosy
No cóż są tego plusy i minusy ;)
Osobiście mi efekt sie podoba, ale teraz ten kolor jest brzydki...
Na dole pare fotek ;3 do napisania!



Fajnie wyglądają takie kolorowe końcówki
OdpowiedzUsuńmoże też coś takiego wypróbuję , bo mam jasne końce
http://aneczkaa123.blogspot.com/2014/08/powiew-jesieni-czyli-kilka-propozycji.html
Bardzo ładne końcówki ...
OdpowiedzUsuńSama chyba sie skusze, co do posta bardzo czytelnie jest on napisany , teraz wiem jak zrobić perfekcyjnie włosy . U mnie nowy pierwszy post , zapraszam !
http://camiii-blooog.blogspot.com/2014/08/tag-uk-anglia-ramsgate.html
Śliczny kolor końcówek :)
OdpowiedzUsuńhttp://sayhellomardam.blogspot.com/
Ciekawy post,a efekt świetny! :))
OdpowiedzUsuńzapraszam :*
http://kenvyblog.blogspot.com/
Śliczny kolor końcówek, sama bym takie chciała ! :)
OdpowiedzUsuńhttp://iggynaturalblog.blogspot.com/
Śliczne masz te włoski :)
OdpowiedzUsuńFajne, szkoda, że moja mama w życiu sie na to nie zgodzi! :D
OdpowiedzUsuńhttp://bailarina-de-color.blogspot.com/
Super niebieskie końcówki :*
OdpowiedzUsuń• zapraszam do skomentowania posta u mnie pt "sen świadomy" (bardzo o to proszę, to będzie bardzo miłe z twojej strony :*) oraz jak ci się spodoba blog- zaobserwuj •
http://lovett-lov.blogspot.com/
Pozdrawiam ! :)
ღ Lovett Lov ღ