wtorek, 5 sierpnia 2014

Fryzury na lato ;3

Cześć wszystkim! Dziś post specjalnie dla dziewczyn ;) Jest lato, wyjątkowo gorące... No cóż są tego plusy i minusy. Troszeczkę o minusach ;P Dziewczyny, które mają długie włosy... ahhh takie włosy są na prawdę piękne, ale na upały to męczarnia :[ Sama tego doświadczyłam, ponieważ mam włosy prawie do pasa i uwierzcie jest mi tak gorąco.. No ale do rzeczy :) Poniżej parę zdjęć z fryzurami idealnymi na lato ;33 Ja osobiście najczęściej robię sobie kucyka czy koka :)
Może chcecie notkę o moich kosmetykach do włosów? Odpowiedzi dajcie w komentarzach ;)



Do napisania ;)

5 komentarzy:

  1. Również najczęściej robię koczka albo kucyka :) Fajnie tu ! ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Na lato moją ulubioną fryzurą jest zdecydowanie luźno upięty koczek lub warkocz na bok typu"kłos". Świetny blog, pozdrawiam M ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. jeśli jest bardzo gorąco to kok albo kucyk jeśli troche chłodniej to rozpuszczone ! pewnie zrób takiego posta moim zdaniem będzie cieszył się popularnością <3

    http://xccdv.blogspot.com/2014/08/makeup.html

    OdpowiedzUsuń
  4. świetne fryzury ale nie dla mnie bardzo ciekawy blogg polecam

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetne fryzury :)
    Obserwuję i zapraszam do mnie: http://moooneykills.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń