sobota, 9 sierpnia 2014

Znów o wakacjach ;3

Cześć wszystkim✋
Dziś notka o wakacjach... Znowu ;)
Czas tak szybko leci a ja byłam dopiero na jednym wyjeździe 😒 Mój tata w padł na pomysł żebyśmy pojechali do Gdyni, wyjeżdżam 14.08 wracam 17.08. W tym czasie do Gdyni zpłyną się najpiękniejsze żaglowce świata ☺️ Na pewno w tym czasie pojawi się notka o wyjeździe  ;)
Takie 3 dni to dla mnie też mało, więc 18.08 rano wyjeżdżam do Bukowiny Tatrzańskiej na 4 dni 😚 
A wam jak mijają wakacje?
I mam prośbę jak możecie zadajcie pare pytań w komentarzu bo chciałabym zrobić takie Q&A 😃 
do napisania! C;
A na dole parę zdjeć z #Serafin_tour ;33

2 komentarze:

  1. świetne zdjęcia ;))
    baw się dobrze na wyjeździę ;)

    justsayhei.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Super zdjęcia. Miłych wakacji! ;) Pozdrawiam.
    http://kasia-blog1.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń