Miałam być w Gdyni, ale jak to mój tata wszystko robi na ostatnią chwile. Chciał kupić bilety na pociąg, ale niestety ich nie było, więc pojechałam tylko do Bukowiny Tatrzańskiej ;)
Podróż sama w sobie była nie najlepsza, ponieważ mam chorobę lokomocyjną ;/
W drodze zajechaliśmy do Wieliczki c;
Powiem wam, że było bardzo fajnie. No, ale przejdźmy do pobytu ;)
Od razu po przyjeździe poszłam na obiad bo całe 7 godzin nic nie jadłam, a to dla mnie jest baaardzo dużo :D
Poźniej Poszliśmy na małe obchody po mieście ;)
Natępnego dnia, poszliśmy w góry.
Szliśmy Doliną Białego, aby wejść na Sarnią Skałę :) po zejściu poszliśmy do wodospadu Sikawica ;)
Widoki... Achhh cudowne, co będziecie mogli zobaczyć na zdjęciach ;)
Kolejnego dnia poszliśmy nad Morskie Oko ;)
Niestety tylko weszłam, ale musiałam zjechać ze względu na moje kolana ;(
No ale ;) nad Morskim okiem było dość chłodno, ale przyjemnie ;)
Ten kolor wody, a jaka czysta ta woda *_*
Kolejny dnia był dzień luźny;) Pojechaliśmy na Krupówki ;) Zjadłam pysznego placka ziemniaczanego, kupiłam sobie cieplutkie ciapki, oraz kupiłam zestaw do robienia bransoletek z gumek (jutro będzie o tym notka)
I tak nasz wyjazd szybko zleciał ;)
Teraz parę zdjeć, nie są one profesjonalne bo są robione IPadem.. Dopiero w grudniu będę miała aparat ;)
Do napisania!














Super widoki ! :) i buty fajne :) obserwuję i liczę na rewanż :)
OdpowiedzUsuńhttp://exclusivefashionandtrends.blogspot.com/