Cześć! ;)
Jak mijają wam tegoroczne wakacje? Gdzie byliście? ;)
Ja w tym roku byłam na koloniach we Włoszech dokładniej w Rimini.
Rimini leży nad Adriatykiem :3
Morze nie było jakoś specjalnie ciepłe, powiem że było przyjemne ;3
W Włoszech byłam tylko tydzień ponieważ sama podróż w jedną stronę zajmuje 1,5 dnia :) Cieszę się, ponieważ dużo rzeczy udało nam się załatwić :)
Zwiedziliśmy m.in. San Marino, Wenecje, odwiedziliśmy Mirabilandie, w której byliśmy dwa dni :)
Dobra już nie zanudzam teraz parę fotek ;*
Do napisania! :*
niedziela, 3 sierpnia 2014
Wakacje
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Super zdjęcia udało Ci się zrobić :3 Zazdroszczę wyjazdu :)
OdpowiedzUsuńwww.ola-write.blogspot.com