czwartek, 7 sierpnia 2014

Kosmetyki do włosów

Cześć wszystkim ;)
Dziś post o moich kosmetykach do włosów :) Na wstępie powiem że jestem z nich bardzo zadowolona ;)

No to zaczynajmy! :)

Używam szamponu z firmy Garnier, bardzo go polecam! Poprawia objętość włosów, włosy są mniej łamliwe, błyszczą się

Teraz Olejek Arganowy z firmy Bielenda :)

Też bardzo fajny ;) regeneruje włosy ;)

Służy też on do ciała i twarzy ;)

Ale ja używam go tylko do włosów.

Przejdźmy do odżywki!  Jest ona z firmy Schwarzkopf c; Sprawia on że włosy są błyszczące i lepiej się rozczesują ;) Bardzo polecam! 

Teraz Jedwab do włosów ;)  Jest z firmy Marion ;* bardzo go polecam naprawdę poprawił kondycję moich włosów c:

I na koniec suchy szampon z Batiste :*

Jest to świetnie rozwiązanie kiedy nie masz czasu umyć włosów!  Bardzo polecam! 

To by było na tyle ;)

Może macie jakieś inne dobre kosmetyki do włosów które polecacie?  A może chcecie kupić sobie jeden z moich? 

Napiszcie w komentarzu :3 

Do napisania!  ;*

3 komentarze:

  1. napisz, jak zmieniłaś końcówki :3

    OdpowiedzUsuń
  2. to będzie ciekawa fotorelacja z Gdyni, mam nadzieję :)

    Obserwujemy? http://jjustyys.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie piszesz tylko popracuj trochę nad designem :) możesz sie zgłosić z tym na jakiej str na fb. Ogólnie blog fajny tylko np mogłas pokazać zdj tych produktów w tej kolejności co je opisywalas. To nie jest żaden hejt tylko poprostu konstruktywną krytyka

    OdpowiedzUsuń