Cześć wszystkim ;)
Dziś post o moich kosmetykach do włosów :) Na wstępie powiem że jestem z nich bardzo zadowolona ;)
No to zaczynajmy! :)
Używam szamponu z firmy Garnier, bardzo go polecam! Poprawia objętość włosów, włosy są mniej łamliwe, błyszczą się
Teraz Olejek Arganowy z firmy Bielenda :)
Też bardzo fajny ;) regeneruje włosy ;)
Służy też on do ciała i twarzy ;)
Ale ja używam go tylko do włosów.
Przejdźmy do odżywki! Jest ona z firmy Schwarzkopf c; Sprawia on że włosy są błyszczące i lepiej się rozczesują ;) Bardzo polecam!
Teraz Jedwab do włosów ;) Jest z firmy Marion ;* bardzo go polecam naprawdę poprawił kondycję moich włosów c:
I na koniec suchy szampon z Batiste :*
Jest to świetnie rozwiązanie kiedy nie masz czasu umyć włosów! Bardzo polecam!
To by było na tyle ;)
Może macie jakieś inne dobre kosmetyki do włosów które polecacie? A może chcecie kupić sobie jeden z moich?
Napiszcie w komentarzu :3
Do napisania! ;*
napisz, jak zmieniłaś końcówki :3
OdpowiedzUsuńto będzie ciekawa fotorelacja z Gdyni, mam nadzieję :)
OdpowiedzUsuńObserwujemy? http://jjustyys.blogspot.com/
Fajnie piszesz tylko popracuj trochę nad designem :) możesz sie zgłosić z tym na jakiej str na fb. Ogólnie blog fajny tylko np mogłas pokazać zdj tych produktów w tej kolejności co je opisywalas. To nie jest żaden hejt tylko poprostu konstruktywną krytyka
OdpowiedzUsuń