Cześć wszystkim! Dziś post specjalnie dla dziewczyn ;) Jest lato, wyjątkowo gorące... No cóż są tego plusy i minusy. Troszeczkę o minusach ;P Dziewczyny, które mają długie włosy... ahhh takie włosy są na prawdę piękne, ale na upały to męczarnia :[ Sama tego doświadczyłam, ponieważ mam włosy prawie do pasa i uwierzcie jest mi tak gorąco.. No ale do rzeczy :) Poniżej parę zdjęć z fryzurami idealnymi na lato ;33 Ja osobiście najczęściej robię sobie kucyka czy koka :)
Może chcecie notkę o moich kosmetykach do włosów? Odpowiedzi dajcie w komentarzach ;)
Do napisania ;)




Również najczęściej robię koczka albo kucyka :) Fajnie tu ! ♥
OdpowiedzUsuńNa lato moją ulubioną fryzurą jest zdecydowanie luźno upięty koczek lub warkocz na bok typu"kłos". Świetny blog, pozdrawiam M ♥
OdpowiedzUsuńjeśli jest bardzo gorąco to kok albo kucyk jeśli troche chłodniej to rozpuszczone ! pewnie zrób takiego posta moim zdaniem będzie cieszył się popularnością <3
OdpowiedzUsuńhttp://xccdv.blogspot.com/2014/08/makeup.html
świetne fryzury ale nie dla mnie bardzo ciekawy blogg polecam
OdpowiedzUsuńŚwietne fryzury :)
OdpowiedzUsuńObserwuję i zapraszam do mnie: http://moooneykills.blogspot.com/